GM Parens Rzeszów

Grupa Medyczna Parens ściśle współpracuje z klinikami, które od lat zajmują się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności  w USA , Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Koordynatorem laboratorium andrologicznego i embriologicznego Parens jest Pan Wojtek Polański, który na co dzień kieruje laboratorium embriologicznym  w Lois Hole Hospital for Women w Edmonton w Kanadzie.

 
Lois Hole Hospital for Women w Edmonton
Lois Hole Hospital for Women's Fertility Clinic w Edmonton, Kanada jest jedną z dwóch klinik w prowincji Alberta zajmujących się leczeniem niepłodności metodą in vitro. Klinika powstała w 2008 roku i jest najbardziej na północ wysuniętym tego typu ośrodkiem w Kanadzie i zarazem na Zachodniej Półkuli. Laboratorium embriologiczne kliniki zaprojektował i kieruje nim obecny konsultant laboratorium Parens embriolog Wojtek Polański, B.Sc.
 
CNY Fertility Center
Klinika została założona w 1997 roku przez Dr. Roberta Kiltza. W ofercie kliniki znajduje się pełny zakres leczenia niepłodności wliczając w to zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro fertilization), dawstwo komórek jajowych, diagnostykę preimplantacyjną, witryfikację oocytów i zarodków, chirurgię diagnostyczną i korekcyjną oraz "body and mind" program dla pacjentów będących pod opieką kliniki. Od czasu powstania, CNY Fertility Center rozrosło się do trzech ośrodków klinicznych w Syracuse, Albany i Rochester w stanie Nowy Jork, które w 2008 roku przeprowadziły ponad 1600 zabiegów in vitro.
 
Polmed
102 Parnell Street, Dublin 1
Irlandia

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_2a9bd7473c67546db4027d4ef2e396c6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0