GM Parens Rzeszów

Umawianie wizyt

Zapraszamy do umówienia się na wizytę telefonicznie (tel.: 607 601 602) lub osobiście (ul. Podwisłocze 21, 35-309 Rzeszów, mapa dojazdu), w godzinach otwarcia naszego Centrum tj. od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-18:00 oraz w soboty w godz. 08:00-12:00.

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty nasi lekarze oraz położne przeprowadzą wyczerpujący wywiad z pacjentką. Przeprowadzone zostanie badanie oraz zlecone zostaną szczegółowe badania do wykonania. W przypadku, gdy jesteście Państwo w posiadaniu jakichkolwiek aktualnych wyników badań, prosimy o zabranie ich ze sobą na pierwszą wizytę.
W zdiagnozowaniu przyczyn niepłodności wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt, a przede wszystkim nieocenioną wiedzę i ogromne doświadczenie naszych lekarzy specjalistów oraz embriologów.

Konsultacje telefoniczne

W czasie prowadzonego leczenia bardzo często zdarza się, iż pacjentki dzwonią do naszego Centrum w celu wyjaśnienia niepokojących je objawów. W takiej sytuacji zawsze staramy się wspomóc pacjentkę, zdarza się jednak często, iż omawiane problemy wymagają osobistej wizyty u lekarza.


Wyświetl większą mapę