Warning: file_put_contents(/home/users/klinikamedicor/public_html/c_cms//app/cache/parens_parens_aktualnosci_wznowienie_przyjmowania_pacjentow.html.cachePL) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/klinikamedicor/public_html/c_cms/app/lib/CacheManager.php on line 21
Parens Rzeszów - Centrum Leczenia Niepłodności

Wznowienie przyjmowania pacjentów

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że wznawiamy działalność i od dnia 18 maja rozpoczynamy ponownie wykonywanie badań, konsultacji i zabiegów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Jednocześnie wszystkich Państwa prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
 


Przeczytaj zanim wejdziesz:

informacja przed wejściem

informator

 

Organizacja pracy

  • Zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Sekcji Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) oraz Konsultanta Krajowego w dziedzinie Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości w kwestii leczenia niepłodności - zabiegi oraz inwazyjne badania nadal pozostają zawieszone.
  • Rozpoczynamy proces leczenia i diagnostykę niepłodności u nowych par oraz kontynuujemy dalsze etapy leczenia obecnie leczących się pacjentów.
  • Wykonujemy badania nasienia po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu badania.
  • •Rejestracja pacjentów odbywa się wyłącznie telefonicznie w godzinach 8:00 – 16:00.

Zasady bezpieczeństwa dla pacjentów

  • Pacjentki bezpośrednio zaangażowane w proces leczenia prosimy o zgłaszanie się w miarę możliwości bez osoby towarzyszącej punktualnie na wyznaczoną godzinę.
  • Przy wejściu do placówki osoba z personelu dokona pomiaru temperatury ciała oraz zbierze wywiad o aktualnym stanie zdrowia, pobytach za granicą i ewentualnym kontakcie z osobą będącą na kwarantannie, zakażoną lub podejrzaną o zakażenie.
  • Podczas rejestracji w klinice i konsultacji lekarskiej zachowaj większy dystans od osoby obsługującej, a w pozostałych miejscach zachowaj odstęp minimum 2 metrów od pozostałych pacjentów i personelu.
  • Obowiązuje zgodnie z rozporządzeniami Ministra Zdrowia noszenie rękawiczek i maseczki ochronnej.
  • Unikaj dotykania powierzchni, których mogły dotykać inne osoby lub po ich dotknięciu, umyj lub zdezynfekuj ręce.

 

WAŻNE !!!

Środki zapobiegawcze

Jeżeli mieli Państwo kontakt z osobą chorą, zakażoną, macie Państwo podejrzenie takiego kontaktu lub wystąpiły u Państwa którekolwiek z objawów, takich jak gorączka, suchy kaszel, duszność, zmęczenie lub ból mięśni, prosimy o niezgłaszanie się na wizytę i niezwłoczny kontakt telefoniczny oraz zastosowanie się do zaleceń opublikowanych na stronie www.gis.gov.pl

< poprzednie następne >

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_7b4d2472d363ad57973d88a750838e06, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0