Warning: file_put_contents(/home/users/klinikamedicor/public_html/c_cms//app/cache/parens_parens_aktualnosci_komunikat_w_sprawie_organizacji_pracy_parens_rzeszÓw_w_czasie_zagroŻenia_kokonawirusem.html.cachePL) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/klinikamedicor/public_html/c_cms/app/lib/CacheManager.php on line 21
Parens Rzeszów - Centrum Leczenia Niepłodności

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY PARENS RZESZÓW W CZASIE ZAGROŻENIA KOKONAWIRUSEM

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY PARENS RZESZÓW W CZASIE ZAGROŻENIA KOKONAWIRUSEM

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19,
prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym komunikatem dotyczącym organizacji pracy kliniki PARENS Rzeszów

Organizacja pracy

 • Ze względu na bezpieczeństwo Pacjentów i Pracowników w najbliższych tygodniach pracujemy w ograniczonym zakresie i w ograniczonych godzinach 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
 • Nie rozpoczynamy nowych stymulacji. Rozpoczęte procedury będą kontynuowane, lecz wszystkie transfery zarodków zostają odwołane.
 • Wizyty i badania umówione do końca marca zostają odwołane z wyjątkiem wizyt oraz procedur pacjentek w trakcie stymulacji oraz stwierdzonej ciąży po in vitro/inseminacji.
 • Nowe wizyty na kwiecień nie są umawiane. Te, które zostały już umówione, mogą jeszcze zostać odwołane – w zależności od rozwoju sytuacji.
 • Rejestracja pacjentów odbywa się wyłącznie telefonicznie w godzinach 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Zasady bezpieczeństwa dla pacjentów

 • Do kliniki przyjdź bez osoby towarzyszącej - do klinki mogą wejść jedynie osoby bezpośrednio zaangażowane w leczenie, których badania, wizyty lub zabiegi nie zostały odwołane (na punkcję przychodzi para, na transfer – sama pacjentka).
 • Po wejściu do kliniki zdejmij odzież wierzchnią i powieś ją w wyznaczonym miejscu.
 • Umyj i zdezynfekuj ręce. Mycie powinno trwać od 20 do 30 sekund, uwzględniać palce i paznokcie, przestrzenie między palcami i pod paznokciami, wnętrze, grzbiet oraz krawędzie obu dłoni. Specjalny płyn do dezynfekcji dostępny jest we wszystkich recepcji.
 • Podczas rejestracji w klinice i konsultacji lekarskiej zachowaj większy dystans od osoby obsługującej, a w pozostałych miejscach zachowaj odstęp minimum1,5 metra od pozostałych pacjentów i personelu.
 • Podczas kaszlu lub kichania zakrywaj twarz chusteczką higieniczną, by chronić siebie, innych oraz personel medyczny. Chusteczkę wyrzuć do kosza a dłonie ponownie zdezynfekuj.
 • Jeśli masz katar, po każdorazowym użyciu chusteczki higienicznej, wyrzuć ją do kosza, a ręce zdezynfekuj.
 • Unikaj dotykania powierzchni, których mogły dotykać inne osoby lub po ich dotknięciu, umyj lub zdezynfekuj ręce.

Badania i odbiór wyników

 • Punkt pobrań pracuje w ograniczonym zakresie, tylko w godzinach pracy klinik.
 • Odbioru wyników badań jest możliwy tylko w godzinach jej pracy.

Środki zapobiegawcze

Jeżeli mieli Państwo kontakt z osobą chorą, zakażoną, macie Państwo podejrzenie takiego kontaktu lub wystąpiły u Państwa którekolwiek z objawów, takich jak gorączka, suchy kaszel, duszność, zmęczenie lub ból mięśni, prosimy o niezgłaszanie się na wizytę i niezwłoczny kontakt telefoniczny oraz zastosowanie się do zaleceń opublikowanych na stronie www.gis.gov.pl

< poprzednie następne >

Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_d6c6ea7b8c767650f409eb2d09f3bcad, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0